Amatorska hodowla:Dandie Dinmont Terrier
oraz: > > > West Highland White Terrier

Wiadomości

Informacja

Mam wspaniałą wiadomość, oczekujemy szczeniąt rasy Dandie Dinmont Terrier. Rodzicami zostaną:
ojciec: C.I.B, Ch.PL, Zwycięzca Niemiec, Zwycięzca Polski, J.Ch.PL wspaniały pies z czołowej niemieckiej hodowli : German Dandie’s SEAN CONNERY

sean (157 kB)

matka: J.Ch.PL, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, Ch.PL, Ch.LT, Zwycięzca BIS grupy III: SAMBA Canis Terra. Maluchy powinny pojawić się w naszym domu w dniach 11-14 luty 2017.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
cats (157 kB)

Dodano:15.01.2017
Informacja

Z wielka dumą i radością zawiadamiamy, że po dwóch latach 3 czerwca 2016 roku ponownie w naszym domu pojawiły się szczenięta tej niezwykłej rasy.
Mamą została nasza Interchampionka ( C.I.B ) J.Ch.PL, ChPL, Ch.LT WALENTINE Canis Terra. Ojciec to wspaniały pies importowany z Anglii mieszkający w czołowej Holenderskiej hodowli J.Ch.N; Ch.N DRYFEVALLEY BILLY WHIZZ. Zgodnie z Holenderskim standardami, jego rasowość prócz rodowodu potwierdzona została przez badania DNA. W rodowodach zarówno mamy jak i taty występują wybitni, utytułowani przedstawiciele tej niezwykłej rasy . Zainteresowanymi maluchami z tego niepowtarzalnego skojarzenia zapraszamy do kontaktu telefonicznego 510 175 298 oraz poprzez profil na FB

Dodano:07.08.2016
Informacja Przepraszam, ale z przyczyn niezależnych ode mnie strona nie zawsze jest aktualizowana, najnowsze informacje o tym co u nas słychać zawsze można znaleźć na moim profilu na FB, zapraszam.
Dodano:07.08.2016

Informacja
Zawiadamiamy, że dnia 08 stycznia 2012 powitaliśmy kolejne pokolenie westów. W chwili obecnej nie mamy już szczeniąt na sprzedaż.
Jednocześnie zapraszamy do kontaktu z hodowlą "The Sahara White Tiger" gdzie dnia 23.11.2011 na świat przyszło sześć uroczych szczeniąt rasy west highland white terrier - trzy suczki i trzy pieski, rodzicami zostali tata nasz piękny Tosio – Zw.Mł. TOADWARD FROM Grandiflora, mama: GOOD LUCK Achnamara, maluchy w krótce będę gotowe do pójścia do nowych domów.
Kontakt z hodowcą 518 33 40 44.
Dodano:24.01.2012
Informacja Z wielką radością zawiadamiamy, że oczekujemy narodzin małych westów, więcej szczegółów w zakładce szczenięta
Dodano:04.12.2011
Informacja Zawiadamiamy, ze w hodowli "The Sahara White Tiger" przyszło na świat sześć uroczych szczeniąt rasy west highland white terrier - trzy suczki i trzy pieski, rodzicami zostali tata nasz piękny Tosio - TOADWARD FROM Grandiflora, mama GOOD LUCK Achnamara kontakt z hodowcą 518 33 40 44
Dodano:04.12.2011
Informacja 23.10.2011 - Międzynarodowa Wystawa w Poznaniu i tu wielka niespodzianka, w stawce było aż osiem dandie, przyjechały piękne psy z Rosji i Czech. Nasz Bernard oddał zwycięstwo równie pięknemu i bardzo utytułowanemu psu z Rosji, który jednocześnie zdobył BOB, ale w porównaniach wywalczył Res.CACIB .Tego dnia pokazaliśmy też naszą Odet, która na ringu spotkała się z siostrą, ku naszemu zadowoleniu dzielnie i bez najmniejszej tremy pokazała się, po raz pierwszy nasza UNGA zdobywając tytuł Najpiękniejsze Szczenię w Rasie.
Dodano:23.10.2011
Informacja 04.10.2011 - zadzwonił do mnie właściciel Tofika - pieska dandie z pierwszego miotu, i powiedział, że z uwagi na skomplikowaną sytuację rodzinną musi szukać dla niego nowego domu ; To była bardzo przykra dla nas wiadomość, jednocześnie cieszyliśmy się, że właśnie do nas były właściciel zadzwonił w pierwszej kolejności. Dzięki zaangażowaniu ludzi dobrej woli już po kilku dniach Tofik zamieszkał w nowym domu, u wspaniałej rodziny. Mały ma teraz koleżankę, suczkę rasy west, a na ich wesołe zabawy ze swego lokum patrzy żółw Topik Wszystkim serdecznie dziękuję, za zaangażowanie, szczególne podziękowania dla nowej rodziny Tofika, której życzę dużo radości i zadowolenia z nowego domownika.
Dodano:04.10.2011
Informacja 02.10.2011 Wystawa w Nowym Dworze Mazowieckim startował nasz Bernard (CWC.Zwyc. BOB) i jego córeczka Ursa, Bernard jako stary wyjadacz bez najmniejszego stresu, Ursa pierwszy raz w hali trochę się denerwowała ale i tak dzielnie dreptała zdobywając kolejny tytuł Najpiękniejsze Baby w Rasie . Była z nami też Unga która nie startowała ale aklimatyzowała sia do wystaw w hali, ją będziemy pokazywać niedługo w Poznaniu i Kielcach.
Dodano:02.10.2011
Informacja 10.09.2011 Krajowa Psów Rasowych Warszawa, po raz pierwszy w klasie „baby pokazała się nasza piękna URSA suczka z drugiego miotu dandie, świetnie sobie poradziła zdobywając tytuł Najpiękniejsze Baby w Rasie , wspierał ją tata który wywalczył wszystkie możliwe tytuły: CWC, Zwycięzca i BOB, Hossa z oceną doskonała zajęła czwartą lokatę w stawce 11-nastu westów. Było to tez małe święto rodzinne kibicować siostrzyczce przyszła wraz ze swoimi właścicielami UNA, która zamieszkała w Warszawie. Właścicielom Uny i jej samej, życzymy wszystkiego najlepszego, dziękujemy za stały kontakt i zdjęcia naszej małej dziewczynki.
Dodano:10.09.2011
Informacja 1.09.2011 z Bernardem, byliśmy uczestnikami wystawy europejskiej - Euro Dog Show - która w tym roku odbywała się w Holandii w miejscowości Leeuwarden. Nasz pies pięknie się pokazał zajmując III lokatę z ocena doskonały. Zaprezentowana została silna stawka Dandie Dinmont Terierów z Rosji, Niemiec, Czech, Finlandii, Szwecji oraz Holandii w liczbie 19, a my spotkaliśmy znajomych hodowców dandie i nawiązaliśmy nowe kontakty.
Dodano:1.09.2011
Informacja 22.08.211 - Białystok Wystawa Krajowa Terierów piękny GIZMO Canis Terra (syn ANABELL Canis Terra) znów wygrywa w swojej klasie zdobywając kolejne CWC.
Dodano:22.08.211
Informacja 14.08.2011 - Sopot to będzie z całą pewnością radosnym i pamiętnym dniem dla właścicieli dandusia TIMURA Canis Terra, bo tego dnia ukończył Młodzieżowy Championat polski, Timur, po raz kolejny zdobywając tytuł Zwycięzca Rasy. Tego dnia startowały trzy Dandie Dinmont Teriery . Brat Timura, Tombo (lok. II oc. Doskonały) , oraz suczka importowana z Nemiec. Bardzo budujący jest fakt, że dandusie coraz liczniej pojawiają się na polskich ringach. Dodać należy że Tombo również był wystawiany, zawsze zdobywając najwyższe lokaty i tytuły.
Dodano:14.08.2011
Informacja W dniach 05-06.08.211 pokazywaliśmy nasze psiaki dandusia Bernarda i westa Hossę w pięknej miejscowości Druskienniki na Liwie. Była to dla nas bardzo udana wystawa Bernard w obydwa dni pokonał swoich konkurentów z Finlandii, dwukrotnie zdobywając CAC, CACIB BOB, oraz tytuł Zwycięzca Krajów Nadbałtyckich 2011 i Champion Litwy Hossa starowała w klasie pośredniej zajmując w obydwa dni pierwszą lokatę i zdobywając CWC, a drugiego dnia również Res.CACIB , rozpoczynają tym samym Championat Litwy.
Dodano:05-06.08.211
Informacja 17 lipca 2011 był bardzo owocnym dniem dla psiaków z naszej hodowli. Tego dnia na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych - sędzia Robert Paust USA - piesek z naszej hodowli piękny GIZMO Canis Terra pokazywany w klasie pośredniej wywalczył pierwszą lokatę, CWC i Res CACIB , a nasza HOSSA w silnej stawce 11 suczek uplasowała się na IV lokacie z oceną doskonała. Był to również udany dzień dla naszego dandie:, Bernard z I-wsżą lokatą zdobył kolejne CWC, CACIB i BOB.
Dodano:10.17.2011
Informacja 10 lipca 2011 na wystawie w Nowym Targu, nasza TESS Canis Terra, dziewczynka z pierwszego miotu dandusi, ukończyła Młodzieżowy Championat Polski. Mała pięknie się prezentowała na dotychczasowych wystawach, wielokrotnie zdobywając tytuły: Zwycięzca Młodzieży i Zwycięzca Rasy, serdecznie gratulujemy właścicielom i życzymy dalszych sukcesów . Dostaliśmy też wiadomości z Węgier, nasza Urrissa teraz Romy, dzielnie zniosła podróż i podbiła serca nowej rodziny . Urrissie aka Romy i jej właścicielom życzymy wszystkiego najlepszego.
Dodano:10.07.2011
Informacja 08.07.2011 - to smutny i zarazem radosny dla nas dzień, nasza piękna wesoła URRISSA pojechała do nowego domu, przemiłej rodzimy mieszkającej pod Budapesztem na Węgrzech. Przed nią daleka podróż i do pokonania ponad prawie 800, szerokiej drogi maleńka.
Dodano:08.07.2011
Informacja 08.06.2011 będzie pamiętną datą, tego dnia otrzymaliśmy dyplom z tytułem Międzynarodowego Championa Piękności dla naszego Bernarda, a wraz z nim zaproszenie na wystawę Champion of Champions która dorocznie odbywa się w Brukseli.
Dodano:08.06.2011
Informacja 04-05.06.2011 w tych dniach nasz Bernard startował na Słowacji na dwóch wystawach o randze międzynarodowej w tym jedna o tytuł Zwycięzca Słowacji 2011. Wystawy odbywały się w niezwykle uroczej miejscowości Nitra. Bernard pięknie się spisał pokonując konkurencję pierwszego dnia zdobywając CAC, CACIB BOB oraz zaszczytny tytuł Zwycięzca Słowacji 2011, drugi dzień należał do naszego konkurenta z Czech, Brutus wywalczył Res.CACIB.
Dodano:04-05.06.2011
Informacja 27 maja 2011, mieliśmy z mężem przyjemność być uczestnikiem wystawy Klubu Rasy Dandie Dinmont Terrier która miała miejsce w Czechach w małej turystycznej miejscowości Ledec nad Nisou. Była to wystawa i jednocześnie piknik właścicieli i czas zabaw dla psów. Było w sumie 28 Dandie ; liczba ogromna biorąc pod uwagę fakt, że na ten czas cała polska populacja wliczając nasze niedawno narodzone szczenięta liczyła 21 sztuk ; W licznej stawce nasz Bernard startujący w klasie Championów zdobył drugą lokatę, a w porównaniach wywalczył Res CAC.. Te dni na długo zostaną w naszej pamięci, spotkaliśmy hodowcę naszego Bernarda i mieliśmy przyjemność poznać osobiście, jego dwóch braci wraz z prze sympatycznymi właścicielami.
Dodano:27.05.2011
Informacja 22.05.2011 Radom Wystawa Krajowa: GIZMO Canis Terra ten młody pies, syn naszej Anabell i Ruffusa Blataj potwierdził swoją klasę wygrywając kolejne CWC i tytuł Zwycięzca Pies
Dodano:22.05.2011
Informacja 21.05.2011 Radom, Krajowa Wystawa Terierów GIZMO Canis Terra: CWC, Zwycięzca i BOB (Zwycięzcz Rasy) wielkie gratulacje i brawa dla właścicieli
Dodano:21.05.2011
Informacja Zawiadamiamy, ze już są, długo oczekiwane maluchy rasy Dandie Dinmont Terrier, zainteresowanych zapraszamy do zakładki szczenięta.
Dodano: 1 maja 2011
Informacja Z wielką radością zawiadamiamy, że oczekujemy narodzin dandie dinmont terrierów. Wszystko wskazuje na to, że ta nieliczna (w Polsce obecnie tylko 17 sztuk) i unikatowa rasa, w drugiej połowie kwietnia wzbogaci się o nowych przedstawicieli. Więcej informacji w zakładce szczenięta :).
Dodano:15 marca 2011
Informacja Miło jest nam poinformować, że ojciec naszego dandusia BERNARDA na najbardziej prestiżowej wystawie psów rasowych, odbywającej się w Angli, do udziału w której psy są nominowane tylko na niektórych ściśle wyznaczonych wystawach: CRUFTS 2011 zajął doskonałą II lokatę w klasie otwartej :)
Dodano:15 marca 2011
Informacja Dzień 19.02.2011 i wystawa w Rzeszowie przejdzie do historii hodowli psów rasy Dandie Dinmont Terrier w Polsce- tego dnia nasz danduś Bernard zakończył kwalifikacje i uzyskał prawo do tytułu Interchampiona, dodać należy, że tytuł ten zdobył w wieku zaledwi 2 lat i 7 miesięcy. Jeśli nasze informacje o rasie są pełne, będzie to pierwszy w Polsce pies tej rasy z tak zaszczytnym tytułem :). Bernard nie tylko zdobył kolejny CACIB, CWC i tytuł Zwycięzca Rasy ale również na finałach Best of Grup ( BOG ) zajął doskonałą III lokatę.
Dodano:25 luty 2011
Informacja Wystawa Rzeszowska obfitowała w wiele emocji, po długiej przerwie pokazała się na ringu nasza Odett i to od razu z wielkim powodzeniem, zdobywając kolejny wniosek CACIB, CWC i tytuł Zwycięzca.
Dodano:25 luty 2011
Informacja Międzynarodowa Wystawa w Rzeszowie zakończyła się, wielkim sukcesem dla naszej west-ki, słodkiej Anabell Canis Terra. Nasza dziewczynka uplasowała się na pierwszej lokacie z ocena doskonałą zdobywając kolejny wniosek CWC (10 suczek w konkurencji) i tym samym zakończyła niezbędne kwalifikacje do uzyskania tytułu Champion Polski :)
Dodano:25 luty 2011
Informacja Miło nam jest poinformować, ze dzieci naszych dandusi z powodzeniem pokazują się na wystawach. Nasza TESS Canis Terra mieszkająca w renomowanej hodowli Jack's Clan FCI, z doskonałymi wynikami startowała w klasie szczeniąt, a mieszkający w Bydgoszczy piękny pieprzowy piesek TIMUR Canis Terra wystartował w lutym w dwóch wystawach, zdobywając dwukrotnie tytuł Zwycięzca Młodzieży oraz Zwycięzca Rasy. Gratulujemy właścicielom i życzymy dalszych sukcesów.
Dodano:25 luty 2011
Informacja Ponownie nasze dandusie znalazły się na łamach prasy, naszą hodowlę odnalazł i o rasie Dandie Dinmont Terrier napisał “Białostocki Kurier Poranny” , na zdjęciach nasza Oda z Bernardem :) . Dziękujemy redakcji za promowanie rzadkich ras psów. Dla zainteresowanych tą publikacją załączmy link do artykułu: http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101218/PUPILE40/364438959
Dodano:19 grudnia 2010
Informacja 12 grudnia 2010 nasze psiaki startowała na XIX Wystawie Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim , wystawę organizował oddział Legionowo. Nasze psiaki bardzo ładnie się pokazały, nasz danduś Bernard nie tylko zdobył kolejny wniosek CWC i tytuł Zwycięzca Rasy, ale na zakończenie sezonu, w konkurencjach finałowych wywalczył III lokatę na porównaniach Grupy III. Doskonale też pokazała się młodzież , w tej grupie wiekowej była bardzo liczna - 7 suczek - i mocna konkurencja, nasza HOSSA Canis Terra z oceną “doskonała” uplasowała się na wspanialej III lokacie, jej siostra HAWRA otrzymała doskonały opis i ocenę “doskonała”, właścicielom życzymy dalszych sukcesów
Dodano:19 grudnia 2010
Informacja 13.11.2010 nasze dziewczyny ANABELL i mała łobuzica Hossa startowały na międzynarodowej wystawie psów rasowych w Kielcach. Trzynastka okazała się być szczęśliwa dla naszej Belci w w silnej stawce 15 suczek zajęła doskonałą trzecia lokatę, natomiast małej Hossie wystawa, a raczej Pani sędzina nie przypadła do gustu i próbowała ją capnąć w trakcie oglądania uzębienia .. co zakończyło się dla niej mimo doskonałego opisu adnotacją w karcie “źle się zachowuje na ringu” zeszła (i tak z doskonałą notą biorąc pod uwagę sytuację) z oceną bardzo dobrą ;)
Dodano:23 listopada 2010
Informacja Milo jest nam poinformować, że 07.11.2010 nasz danduś Bernard startował w międzynarodowej wystawie psów rasowych w Tartu w odległej Estonii, startowało pięć dandie dinmont terrierów były dandusie z Finlandii i Rosji. Nasz psiak dzielnie stawał i zdobył wszystko co było do zdobycia, i do domu wrócił jako Champion Estonii :) oraz z kolejnym CACIB-em - cegiełką do tytułu Interchampiona.
Dodano:23 listopada 2010
Informacja Nasz danduś Bernerd wystartował na prestiżowej wystawie rangi europejskiej która odbywała się w odległej Słowenii w miejscowości Celje. Na kilka dni ta piękna miejscowość zamieniła się w stolicę światowej kynologii. Teriery pokazywały się 01.10.2010r. Była bardzo liczna i mocna stawka danie dinmont terierów, pojawili się przedstawiciele wszystkich znaczących hodowli europejskich. Nasz danduś Brutus bardzo dzielnie walczył w klasie otwartej i zajął II lokatę z oceną doskonały zdobywając R.CAC . O tym jak silna to była stawka niech świadczy fakt, że suczka tej rasy z bardzo utytułowanej włoskiej hodowli Sunjoj's, zajęła pierwszą lokatę na Best of Group (BOG)
Dodano:23 października 2010
Informacja W dniach 28-29.08.2010 odbyła się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Białymstoku. Westy pokazywały się w niedzielę 29-go i był to dla nas bardzo szczęśliwy dzień, piesek z naszej hodowli GIZMO Canis Terra zdobył tytuł Zwycięzca Młodzieży i tym samym w rekordowym czasie - w wieku 11-nastu miesięcy ukończył Młodzieżowy Championat Polski . Na tej wystawie startowała jego mama ANABELL Canis Terra i w licznej stawce zajęła doskonałą II lokatę z oceną doskonała, natomiast w młodzieży suczek pokazała się nasza słodka łobuzica HOSSA Canis Terra, swój występ również uwieńczyła sukcesem plasując się na doskonałej III lokacie .
Dodano:23 października 2010
Informacja Z nie urywaną dumą zawiadamiamy, że nasza piękna BERENICA Canis Terra oraz wspaniały TOADWARDT FROM Grandiflora zastali rodzicami, dnia 28.08.2010 r. powitaliśmy w naszym domu pięciu wspaniałych kawalerów.
Więcej szczegółów w zakładce szczenięta.
Dodano:22 października 2010
Informacja Nasz danduś Bernard z doskonałymi wynikami pokazywał się na Litwie w pięknym mieście Duruskininkai gdzie w dniach 06-08.08.2010 odbyły się trzy wystawy, dwa razy CACIB i Klubowa Terierów. Wystawa obfitowała w emocje, pierwszego dnia nasz danduś został co prawda pokonany w finałach przez fińskie dandusie ale zdobył CAC i Res.CACIB, za to drugi dzień należał do niego znalazł uznanie w oczach sędziego, pokonał fińskich rywali, zdobywając kolejny CAC, CACIB oraz zwycięstwo rasy: BOB , a na wystawie klubowej zdobył , tytuł Zwycięzca Klubu Litwy CAC i BOB
Dodano:25 września 2010
Informacja dnia 11.07.2010 odbyła się w Warszawie Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, na tej wystawie mimo upału dzielnie walczył nasz danduś Bernard (CWC, CACIB, BOB) oraz westy z naszej hodowli. Największy sukces odniósł młodziutki GIZMO Canis Terra (wł. Paulina Grzybek) który w klasie młodzieży pokonał znacznie starszych rywali, zdobywając pierwszą lokatę oraz tytuł Zwycięzca Młodzieży - gratulacje dla właścicieli :). Nasza mała HOSSA też pięknie się pokazała w klasie młodzieży suczek, dostała ocenę doskonała” i na 17 startujących zakwalifikowała się do finałowej piątki :), był to również udany dzień dla jej mamy BERENICA Canis Terra która pokazywała się w klasie otwartej, została bardzo wysoko oceniona przez sędziego i zajęła doskonałą II lokatę pokonując jednocześnie 16 konkurentek :)
Dodano:28 lipca 2010
Informacja Miło nam jest poinformować, że nasze dandie dinmont terriery, ukończyły na wystawie w Płocku polskie championaty a tym samym nabyły prawa do tytułu Champion Polski , ponadto nasz Bernard po wojażach w dalekiej Mołdawii wrócił do domu z Tytułem Championa Mołdawii :)
Dodano:7 czerwca 2010
Informacja Na wystawie w Płocku miał swój debiut synek naszej ANABELL, GIZMO Canis Terra - startował w klasie szczeniąt. Maluch pięknie się pokazał dostał ocenę wybitnie obiecujący, zajął pierwszą lokatę i zdobył Tytuł Najpiękniejszego Szczenięcia w Rasie :), a jego mama po rocznej przerwie w wystawach pokazała swoją wielka klasę i zajęła pierwszą lokatę w klasie otwartej zdobywając kolejne CWC :)
Dodano:7 czerwca 2010
Informacja Przyjście na świat dandie dinmont terrierów wywołały małą sensację w świecie kynologicznym, o ich narodzinach napisał miesięcznik kynologiczny "Pies przyjaciel"
Dziękujemy redakcji pisma za wspieranie Polskiej kynologi i promowanie rzadkich ras psów.
Dodano:24 kwietnia 2010
Informacja Sympatyków dandie zapraszany 01 maja na wystawę psów rasowych w Łodzi będziemy tam z naszym Bernardem, a 30 maja zapraszamy na wystawę do Płcka będziemy tam z zarówno z Bernaredem jak i z Odetką :),
Dodano:24 kwietnia 2010
Informacja Z radością zawiadamiamy, że w nocy z 7 na 8 marca 2010 w naszym domu powitaliśmy pierwsze w Polsce Dandie Dinmont Terriery, maluchy i mam czują się dobrze, więcej informacji w zakładce szczenięta na stronach Dandie.
Dodano:8 marca 2010
Informacja Odetka oczekuje maluchów, a ich tatuś dzielnie walczy na wystawach i na Litwie po zwycięstwie rasy (BOB) i zdobyciu wniosku na championa (CAC), na porównaniach wzbudził podziw u sędziów i zajął III lokatę na Best of Grup (BOG) - porównaniu grupy.
Dodano:6 marca 2010
Informacja z wielka dumą informujemy, że nasza GRACJA Canis Terra na międzynarodowej wystawie Psów Rasowych w Rzeszowie zajęła pierwszą lokatę w klasie Baby z oceną: :wybitnie obiecująca (wo) i zdobyła tytuł: Najlepsze Baby w Rasie (NbwR) Sukcesem zakończył się również start naszego dandusia Bernarda więcej w jego zakładce wystawy
Dodano:28 luty 2010
Informacja Z wielkim wzruszeniem, zawiadamiamy, że nasze dandusie zostaną rodzicami. Dzisiejsze badanie USG potwierdziło tę informację, Odetka jest w ciąży, maluchy mają w tej chwili 1,5 cm :)
Mamy nadzieję, że ciąża będzie przebiegała prawidłowo i ok 08.03.2010 powitamy małe dandie . Był by to pierwszy miot dandie dinmont terrierów w Polsce od 1998 roku.
Dandusie to bardzo rzadka i mało spotykana rasa, dlatego wszystkich miłośników tej niezwykłej rasy prosimy o trzymanie kciuków, za naszą danduśkową rodzinkę.
Dodano:4 luty 2010
Informacja Sympatyków dandusiów zapraszamy na wystawę do Rzeszowa, będzie tam startował nasz danduś Bernard, west Berenika i mała Gracja z miotu G pokaże się w klasie baby :)
Dodano:4 luty 2010
Informacja "Mieliśmy przerwę w wystawach, bo w naszym domu pojawiły się szczenięta westy, ale teraz maluchy już są starsze i możemy znów startować. Narazie tylko dandusie westy pokażą sie dopiero w przyszłym roku. Jako pierwszy Bernard pokaże się w Poznaniu 08 listopada, hala I ring I godzina 11,50 , bedą tam dwa dandusie mój Bernard w klasie poośredniej i piękny NEMO z Łodzi wystartuje w klasie Championów
Następnie Kilece 14 listopad (sobota) tam wystartuje zarówno Bernard jak i Odetka i podobnie jak w Sopocie zaprezentują się jako para hodowlana. Miłosników tych pieknych psiaków serdecznie zapraszam chętnie o nich porozmawiam i udzielę informacji o tej niezwykłej rasie w Kielcach zkończymy sezon wystawowy 2009 :)"
Dodano:25 października 2009
Informacja W dniach 9-11.10.2009 w Bratysławie odbywała się Światowa Wystawa Psów Rasowych" przybyło wiele psich piękności z całego świata i aż 41 dandie dinmont terriery i tu wielki sukces psiaków z rodziny naszych dandusiów, ojciec naszego Bernarda: COLORADO CASH ze Zichelske Zachrady startował w klasie otwartej z doskonałą III-cią loatą i oceną doskonałą, a siostra naszej Odetki: ORISSA vom Parkwald wielki sukces startując w klasie pośredniej otrzymała lokatę I CAC ocena doskonała :) , serdecznie gratulujeny :) Szczegółowe wyniki dandusiów na stronie: Więcej > > >
Dodano:12 października 2009
Zawiadomienie 17.09.2009 to szczęśliwy dla nas dzień po raz pierwszy mamą została nasza piękna BERENICA (w domu Nika), dumnym tatą został Interchampion COBY Victis. Nasza Nikusia pięknie opiekuje się piątką dorodnych maluchów, więcej szczegółów w zakładce szczenieta
Dodano:21 września 2009
Zawiadomienie Z radością i dumą zawiadamiamy, że dnia 10.09.2009 w naszym domu powitaliśmy małe westy: trzech przystojnych kawalerów i jedną dorodną pannę. Dumnymi rodzicami zostali: ojciec piękny, utytuowany pies z Czech Ruffus Blataj (jest to pierwszy miot tego psa w Polsce) oraz nasza wspaniała słodka ANABELL Canis Terra więcej szczegółow w zakładce szczenieta
Dodano:12 września 2009
Informacja Zawiadamiamy, że oczekujemy narodzin spodziewamy się, że w pierwszej połowie września powitamy w naszym domu małe westy, więcej szczegółów w zakładce szczenięta
Dodano:24 sierpnia 2009
Informacja Na wystawie w Spocie po raz pierwszy pokazaliśmy nasze dandusie w konkurencji: Para Hodowlana - jesteśmy z nich dumni bo pięknie sobie poradziły i bardzo ładnie się prezentowały. Zapraszamy do galerii Odetki i Bernarda znajdziecie tam krótkie fotorelacje z ich wakacji, życzymy miłego oglądania
Dodano:23 sierpnia 2009
Informacja Nasz Tosio (Zw.Mł. TODWARD FROM Grandiflora) ponownie został ojcem 17.07.2009 w zaprzyjaźnionej hodowli Perfectly Splendid przyszedł na świat jego synek mały PRINCE THE FIRST mamą została śliczna TESSA Połkrza.
[Rozmiar: 38809 bajtów]
Telefon do hodowli: 792133736
Dodano:4 sierpnia 2009
Informacja nasz danduś Brutusek - BERNARD Prokopskie jezirko - uzyskał tytuł Młodzieżowego Championa Polski
Dodano:20 lipca 2009
Informacja Wszystkich miłośników dandusiów zapraszamy na międzynarodową wystawę do Sopotu w dniu 08.08, będziemy tam z naszymi pociechami, Odetka wystartuje w klasie otwartej, a Brutusek w klasie młodzieży
Dodano:20 lipca 2009
UWAGA W dniu 28.06 w Sulejówku zaginął roczny piesek west wabi się Edi, ma szorstki prosty włos, na łapach jeszcze nie zbyt gęsty, sukienka tez nie jest dluga, nosi pięknie prosto ogonek, ma tatuaz i czip.
W imieniu właścicieli bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniach szczególnie zamieszkałych w kololicy Sulejówka, Ząbek, Wołomina Otwocka, telefon 501 338 658 lub 510 175 298 za odnalezienie psa została wyznaczona NAGRODA
Ostatnie zdjęcie:
[Rozmiar: 22273 bajtów]
niestety .. poszukiwania zakończone właśnie otrzymałam wiadomość, że Edi - ERAGON Canis Terra , już nigdy nie wróci -., nie żyje [*]
Dodano: 7.lipca.2009
Informacja Lubelska wystawa była dla nas bardzo szczęśliwa, wszystkie nasze psiaki wygrały w swoich klasach, wróciliśmy z trzema złotymi medalami, a nasz Brutusek jako zwycięzca rasy został wytypowany do finałowej piątki na porównaniu grupy III BOG :)
Dodano: 16.czerwca.2009
Informacja 14 czerwca będziemy z dandusiami na wystawie w Świdniku (org. Oddz. Lublin). w najbliższych planach mamy jeszcze wystawę międzynarodową w Krakowie będzie nas tam można spotkać w niedzielę 28.06.
Dodano: 15.czerwca.2009
Informacja Wystawa w Płocku była dla nas i psiaków szczęśliwa, nasza Berenica otrzymała kolejny wniosek CWC, a Brutusek jako Zw.Mł i najlepszy junior w rasie przeszedł do dalszego porównania wyboru najpiękniejszego juniora wystawy jako przedstawiciel gr.III Otrzymaliśmy dyplom z potwierdzeniem Młodzieżowego Championa Polski (Mł.Ch.Pl) dla naszej Odetki :)
Dodano: 15.czerwca.2009
Informacja Z naszymi niezwykłymi dandie dinmont terrierami będzie się można spotkać na wystawie w Płocku, będziemy tam 07.06.2009
Dodano: 31.maj.2009
Informacja Nasz danduś BERNARD na wystawie w Rzeszowie w dniu 24.05.2009 zdobywając tytuł NJwR, Zw.Mł. BOB ukończył Młodzieżowy Championat Polski (Mł.Ch.Pl) - wniosek o przyznanie tytułu w zatwierdzeniu :), czekamy taż na dyplom z tytułem Mł.Ch.Pl. dla Odetki
Dodano: 31.maj.2009
Informacja Rozrabiaka BERENICA na tej samej wystwaie zajęła I lokatę z oceną dosk. w klasie otwartej i zdobyła wniosek na krajowego championa wystawowego - CWC
Dodano: 31.maj.2009
Copyright © Dariusz Domański   Adres poczty: Jesteś: 8452 gościem na mojej stronie.